рејтинг: 7.2/10
Оценка на корисникот: 3.3/10
(42 гласови)

Содржина

Добре дојдовте во пеколот познат како Бел Рев, затвор со највисока стапка на смртност во САД. Таму се затворени најлошите супер злосторници кои ќе направат сè за да излезат - дури и да ѝ се придружат на супер тајната ударна единица Икс. Денешната задача која значи „победа или смрт“ е да се собере колекција на затвореници, вклучувајќи ги Бладспорт, Миротворец, Капетан Бумеранг, Реткечер 2, Савант, Кинг Шарк, Бекгард, Џевелин и омилената лудачка Харли Квин. Потоа да се вооружат со тешко оружје и да се исфрлат (буквално) на оддалечениот остров на Корто Малтезе, кој е полн со непријатели. Движејќи се низ џунглата и здружувајќи се со милитантни непријатели и герилски сили на секој чекор, единицата е на мисија „најди и уништи“, а единствено полковникот Рик Флег е на терен за да ги контролира.

Слики

Одредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисијаОдредот на отпишаните: Нова мисија

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Луѓе во црно: Интернационала (2019)

  image
  Луѓето во црно отсекогаш ја заштитувале Земјата од вселенските никаквеци. Во оваа нова авантура, тие се справуваат со најголемата светска закана досега, крт во...
 • Нинџа желки: Излегување од сенка (2016)

  image
  Микеланџело, Донатело, Леонардо и Рафаел се враќаат за да се борат против уште поголеми и полоши негативци, заедно со Ејприл О’Нил, Верн Фенвик и новакот Кејси...
 • Луѓе во црно (1997)

  image
  Во овој блокбастер, Томи Ли Џонс и Вил Смит играат улоги на луѓе во црно кои ги регулираат вонземјаните на Земјата. Нашата земја е полна со вонземјани кои се...
 • Луѓе во црно 3 (2012)

  image
  Агентот Џеј патува назад низ времето, во 1969 година, каде што се здружува со помладата верзија на агентот Кеј за да спречат еден злобен вонземјанин да ја уништи...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.