poster

Демони

Demonic (2021)

хорор | Канада
Режисер: Neill Blomkamp

Каде да се погледне
Во кината од 16.9.21
Cineplexx

СОДРЖИНА

Млада девојка ослободува застрашувачки демони кога натприродни сили го откриваат несогласувањето меѓу мајката и ќерката кое трае со декади.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Подмолно: Tрето поглавје (2015)

  понеделник
  image
  Новото поглавје на ужаснувачката хорор-серија ни прикажува како медиумот Елис Рејнер се согласува да ја користи својата дарба за да контактира со мртвите и да ѝ...
 • Истина или изазов (2018)

  понеделник
  image
  Наизглед безазлена игра, у којој се пред такмичаре поставља питање да ли ќе да прихвате изазов или да одговоре истинито на задатак који им дају други учесници у...
 • Осмиот патник: Ковенант (2017)

  денес
  image
  Сѐ е мирно на вселенскиот брод „Ковенант. Екипажот и останатите 2000 души на бродот се длабоко во хибернациски сон, што го остава синтетичкиот човек Волтер сам да...
 • Вресок 3 (2000)

  денес
  image
  Додека Сидни Прескот и нејзините пријатели го посетуваат снимањето на „Боц 3“ во Холивуд, маскираниот убиец се враќа и тие повторно се вовлечени во играта на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.