Содржина

Психолошки трилер во кој смртоносен вирус напаѓа мал град во Онтарија.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Тело је нестало (1942)

  image
  Доктор Лоренц је научник који жели да сачува младост и лепоту своје супруге. У ту сврху он почиње да киднапује младе девојке...
 • Насукани (2013)

  image
  Свемирску станицу изненада погоди метеорска олуја и причини озбиљну штету. Пуковник Џералд Браухман шаље Аву Камерон да поправи крило пуно угљен-диоксида. Доктор...
 • Трага на животот (2017)

  image
  Екипажот на Меѓународната вселенска станица е на пат кон едно од најважните откритија во човечката историја. Тоа е првиот доказ за вонземски живот на Марс. Но,...
 • Сам во темнината (2005)

  image
  Едвард Кемби (Кристијан Слејтер) е детектив што се занимава со истражување на паранормални, необјаснети и надприродни случаи. Едвард ќе ја истражува смртта на...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.