poster

The Last Thing He Wanted

The Last Thing He Wanted (2020)

Режисер: Dee Rees

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.3/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Следеќи пут циљам срце (2014)

  денес
  image
  Дисциплинован и савестан Ален Ламар, узоран полицајац којег надреѓени поштују, води истрагу низа злочина. Али ако манијак побегне кроз полицијску блокаду, можда...
 • Будни (2007)

  денес
  image
  На богат млад човек му трансплантираат срце. Открива дека хируршкиот тим имал намера да го убие.
 • Лагите кои ги кажуваме (2017)

  денес
  image
  По смртта на својот шеф Деми, возачот Доналд има последна задача, да ги уништи сите траги од љубовницата на Деми. Некогаш помеѓу довербата и предавството, помеѓу...
 • Инспектор Торн: Спанко (2010)

  денес
  image
  Убиец ќе ја избере својата жртва на железничка станица и ќе ја следи до дома. Во исто време, полицијата ќе најде уште една жртва, убиена на ист начин и на истата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.