poster

Холи остана да преноќи

Holly Slept Over (2020)

Режисер: Joshua Friedlander

рејтинг: 5.5/10

СОДРЖИНА

Кога Одра му признава на сопругот дека имала секс со Холи, цимерка од факултет, животите возбудливо и неочекувано им се менуваат. Ненадејната посета на Холи и неспорниот шарм ги оживува Ноел и Одра, будејќи нов поглед кон врската.
Кога Одра (Брит Лоуер) му признава на сопругот (Џош Лосон) дека имала секс со Холи (Натали Емануел), цимерката од факултет, нивните животи возбудливо и неочекувано се менуваат. Ненадејната посета на Холи и непокорливиот шарм ги оживува Ноел и Одра, будејќи нов поглед кон нивната врска. Се отвора врата за нив тројца да искусат нешто што никогаш не би можеле да го очекуваат.

Слики

Холи остана да преноќиХоли остана да преноќиХоли остана да преноќиХоли остана да преноќиХоли остана да преноќиХоли остана да преноќиХоли остана да преноќи

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ж!вот се деси (2011)

  понеделник
  image
  Ким (Крyстен Риттер), Деена (Кате Босwортх) и Лаура (Рацхел Билсон) младе су, привлачне и воде безбрижне животе без обавеза. Након што Ким непланирано затрудни и...
 • Јесен самураја (2016)

  понеделник
  image
  Главни јунак, Владица (Петар Стругар) је професионални каратиста, шармантни бонвиван који је некада био велики таленат, али није направио велику каријеру због...
 • Девојката од Џерси (2004)

  вторник
  image
  Романтична комична драма со Бен Афлек и Лив Тајлер за млад човек кој многу научува за животот и љубовта пред да му се случи лична трагедија.
 • Светилничари (2009)

  вторник
  image
  Сет Аткинс е чувар на светилник на напуштена плажа во Кејп Код в 1912. Неговата асистентка ненадејно дава отказ, не можејќи веќе да се справи со неговите испади и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.