СОДРЖИНА

Универзитетскиот студент Џош дознава дека еден пријател по грешка го испратил неговиот домашен порно-филм на неговата девојка Тифани. Придружен од тројца другари, Џош оди на патување од 2900 км да ја врати касетата пред да ја види Тифани.
Во оваа скокотлива комедија, Џош, универзитетски студент во Итака, Њујорк, се снима себе со прекрасната и секси блондинка Бет. Неколку дена подоцна Џош дознава дека еден од другарите по грешка ја пратил снимката на неговата девојка Тифани, која е со нејзиното семејство во Остин, Тексас. Џош и неговите другари Бери, Кајл, Е. Л. и Рубин позајмуваат кола и одат на пат во очаен обид да ја пресретнат снимката пред да ја пушти Тифани. Но, Бет го сака Џош за себе и има сопствен план да ја најде Тифани.

Слики

Патна авантураПатна авантураПатна авантураПатна авантураПатна авантураПатна авантураПатна авантураПатна авантураПатна авантураПатна авантураПатна авантураПатна авантураПатна авантураПатна авантура

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Збогување (2019)

  петок
  image
  Американка со кинеско потекло се враќа во Кина каде што нејзината сакана баба заболува од рак. Били се мачи со одлуката на нејзиното семејство да не ѝ кажува на...
 • Без кормила (2014)

  петок
  image
  Сем је бивши истакнути менаџер у рекламној агенцији чији живот се потпуно распада после изненадне синовљеве смрти. Живеќи без струје на укотвљеној једрилици,...
 • Се викам Сара (2007)

  петок
  image
  Осамена и несреќна, Сара Винстон го направи првиот од дванаесет храбри чекори кон романса во клиника за лечење од алкохолизам, каде што го запозна Чарли, човекот...
 • Кадет Кели (2002)

  петок
  image
  Келлy Цоллинс (Х. Дуфф) је ведра и интелигентна дјевојка која подједнако воли оца, пустоловнога фоторепортера Адама (Н. Хамер), и мајку Самантху (Л. Касх),...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.