рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 3.4/10
(7 гласови)

СОДРЖИНА

Откога му починала сопругата, Дејвид се мачи со Џулс, својата ќерка, тинејџерка. Таа смета дека никој не верува во неа и дека никој не ја разбира, а Дејвид чувствува дека е се по беспомошен и по осамен. За на татко си да пронајде нова партнерка и некој што ќе зафати со нејзе, Џулс во името на Дејвид креира онлајн профили на страните за запознавање. Работата одеднаш станува смешна, затоа што иако има премногу кандидатки, ниту една не ги исполнува очекувањата ниту на Дејвид, ниту оние на Џулс. Дали се ќе се промени до Божик? Духовита и емотивна приказна за прекрасното божикно расположение!

Слики

Божиќниот состанок на татко миБожиќниот состанок на татко миБожиќниот состанок на татко миБожиќниот состанок на татко миБожиќниот состанок на татко миБожиќниот состанок на татко миБожиќниот состанок на татко миБожиќниот состанок на татко миБожиќниот состанок на татко миБожиќниот состанок на татко миБожиќниот состанок на татко миБожиќниот состанок на татко миБожиќниот состанок на татко миБожиќниот состанок на татко ми

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Të jesh Maikëll Medsen (2007)

  image
  Актерската кариера на Мајкл Мадсен е во застој поради таблоидните вести кои ги пишува Били Дант, озогласен папарацо новинар. Мајкл одлучува да направи пресврт на...
 • Патуљци са насловних страна (2018)

  image
  Најзаступљенији телевизијски формат, ријалити програм, био је савршена основа да редитељ и сценариста Милорад Милинковиќ изгради главне анти-хероје ове комедије -...
 • Abbi Fede (2020)

  image
  A clumsy and violent criminal is sentenced to community service at a church situated in a remote area of the Italian alps with a blindly devotional priest.
 • Чаробно божиќно село (2022)

  image
  Шармантно, очаравајуќе чаробно село гдје оживљавају неочекивана чуда и прави дух Божиќа. Једна жена открива радост благдана.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.