A tale of people who live outside the big city who get mixed up in hilarious situations and events.

Transmetimet në kanale:

RTL2  

Ishte në kanal:

RTS1  

Episodi vijues:

7.10.23
13:10
Dogs Are Barking, But the Caravans Move On 2, Ep. 7
7.10.23
14:10
Dogs Are Barking, But the Caravans Move On 2, Ep. 8
8.10.23
13:10
Dogs Are Barking, But the Caravans Move On 2, Ep. 9
8.10.23
14:10
Dogs Are Barking, But the Caravans Move On 2, Ep. 10
REKOMANDIMET
 • Scrubs (2001)

  image
  Në këtë seri hapëse, prezantohen të gjithë personazhet kryesore si Xhei Di, Tërk dhe Eliot, të cilët fillojnë punën në spitalin "Sacred Heart".
 • Yeşil Deniz (2014)

  image
  there is something about love and friendship.
 • Zoey's Extraordinary Playlist (2020)

  image
  Jane Levy në rolin e Zoey Clarke, një programuese softuerësh që zbulon se ka aftësinë të dëgjojë mendimet më të thella të njerëzve si këngë.
 • Igra sudbine (2020)

  image
  Two babies, Aleksa and Luka are switched at the hospital accidentally. Thirty years later, Aleksa is a rich and successful businessman while Luka is poor and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.