Battling with limited resources, a wonderful invention made by Taner, who dreams of one day reuniting with his childhood love Dilek, and his two cousins pave the way for an unforgettable turn of events.

Transmetimet në kanale:

TRT Haber  TRT 1  TRT Turk  

Ishte në kanal:

TRT Müzik  

Episodi vijues:

Sot
21:15
Gönül Dagi
Sot
02:20
Gönül Dagi
Nesër
22:15
Gönül Dagi
Nesër
00:15
Gönül Dagi
REKOMANDIMET
 • Ridiculousness (2011)

  e diel
  image
  Prezantuar nga Rob Dyrdek,"Çmenduri Gazmore" ("Ridiculousness") mbledh videot amatore për të qeshur nga interneti dhe i shndërron në një episod televiziv novator,...
 • Promjena igre (2015)

  e diel
  image
  A live-action sitcom about two 12-year-old girls who start a multi-million-dollar gaming company and take on rap superstar Double G as a business partner. As part...
 • Alex and Co. (2015)

  e diel
  image
  A group of friends studying in secondary school find their love for music after stumbling upon a banned room in their school.
 • Kućanice (2004)

  e diel
  image
  The "normal" suburban life for a group of close-knit housewives takes a dark turn when one of their closest friends mysteriously commits suicide. Now while trying...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.