Eksperti i sjelljeve kriminale analizon skutat më të errëta të shpirtit human, instiktet dhe tundimet e njerëzve për të vrarë.

Ishte në kanal:

Investigation Discovery  

REKOMANDIMET
 • World's Most Evil Killers (2017)

  image
  An in-depth look at the lives and crimes of some of the World's most evil killers including Jeffrey Dahmer, Richard Ramirez, Cary Stayner, Leonard Lake, Dorothea...
 • Na mestu zločina sa Mašanom Lekićem (2016)

  image
  Autor poznatog serijala "Dosije" Mašan Lekić, donosi nam još jedan novitet iz dokumentarnog prikaza najvećih zločina i kriminalnih aktivnosti sa ovih prostora. Za...
 • Auf Streife - Berlin (2016)

  image
 • Cold Case Files (2017)

  image
  Tense new series exploring cold cases from victims death to criminal conviction. Expertly narrated by a foreboding Danny Glover.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.