Transmetimet në kanale:

Sat.1  

Episodi vijues:

e diel
05:40
Auf Streife - Berlin 2, Ep. 39
Sot
06:40
Auf Streife - Berlin 2, Ep. 31
Sot
07:40
Auf Streife - Berlin 2, Ep. 19
Nesër
13:00
Auf Streife - Berlin 2, Ep. 24
e martë
13:00
Auf Streife - Berlin 2, Ep. 29
e mërkurë
13:00
Auf Streife - Berlin 2, Ep. 30
e enjte
13:00
Auf Streife - Berlin 2, Ep. 32
2.12.22
13:00
Auf Streife - Berlin 2, Ep. 34
REKOMANDIMET
 • Medical Detectives (1996)

  image
  Police increasingly utilize scientific laboratory analysis to solve crimes. This program reviews and re-enacts dramatic cases from around the world in which...
 • Homicide Hunter (2011)

  image
  Joe Kenda was an extremely successful Homicide Detective for the Colorado Springs, CO Police Dept. He explores his old cases through reenactment and gives...
 • Web of Lies (2014)

  image
  Nga ndërveprimet në rrjetet sociale janë shkaktuar mashtrime, madje edhe vrasje, pasi në shumicën e rasteve, njerëzit nuk e dinë se më kë janë duke folur.
 • Killer in Plain Sight (2018)

  image
  In plain sight is a riveting whodunit, featuring some of the most disturbing murder cases with the killer hiding in plain sight. The killer can sometimes be...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.