Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(49 Voto)

PëRMBLEDHJE

Ndërkohë që lufta midis dy motrave mbretëresha Ravena dhe Freja arrin kulmin, gjahtari Erik dhe luftëtarja Sara, të rritur për të qenë mbrojtës të Frejës, bëjnë të pamundurën të fshehin dashurinë e tyre, ndërkohë që luftojnë të keqen.

Fotot

Gjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e Dimrit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gjahtari i fundit i shtrigave (2015)

  image
  Vin Diesel, Elijah Wood. Gjahtari i fundit i shtrigave është shpresa e vetme për shpëtimin e njerëzimit, që kërcënohet nga shtrigat më të frikshme të të gjitha...
 • Aagjentja speciale (2017)

  image
  Historia sillet rreth një agjente sekrete që duhet të gjejë një listë të agjentëve të dyfishtë që po kontrabandohen në Perëndim në prag të rënies së Murit të...
 • Shpata e dragoit (2015)

  image
  Adrien Brody, Jackie Chan. Kur lideri romak i korruptuar Tiber dhe një ushtri gjigante kerkon kontrollin e Rrugës së Mëndafshit, drejtuesi i një grupi...
 • Legjenda (2005)

  image
  J.Chan. Jack, një arkeolog i famshëm, ka filluar të shohë ëndrra të çuditshme: ai është luftëtar i perandorit, ne një jetë tjetër. Kur një mik i tij shkencëtar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.