An in-depth look at the lives and crimes of some of the World's most evil killers including Jeffrey Dahmer, Richard Ramirez, Cary Stayner, Leonard Lake, Dorothea Puente and more.

Transmetimet në kanale:

CBS Reality  NTV DE  

Episodi vijues:

Sot
22:35
World's Most Evil Killers 4, Ep. 15
Nesër
22:05
World's Most Evil Killers 3, Ep. 6
Nesër
23:30
World's Most Evil Killers 3, Ep. 8
Nesër
00:20
World's Most Evil Killers 2, Ep. 10
Nesër
02:40
World's Most Evil Killers 3, Ep. 6
Nesër
03:25
World's Most Evil Killers 3, Ep. 8
Nesër
04:10
World's Most Evil Killers 2, Ep. 10
REKOMANDIMET
 • Homicide Hunter (2011)

  image
  Joe Kenda was an extremely successful Homicide Detective for the Colorado Springs, CO Police Dept. He explores his old cases through reenactment and gives...
 • Medical Detectives (1996)

  image
  Police increasingly utilize scientific laboratory analysis to solve crimes. This program reviews and re-enacts dramatic cases from around the world in which...
 • Tersi: Jeta dhe vdekja e Robert Durst (2015)

  image
  Një dokumentar fitues i dy cmimeve Emi. Në katër dekada, tre vrasje të kryera... I dyshuari kryesor një nga pasanikët më të mëdhenj në Amerikë... Kjo është një...
 • Secrets of the Morgue (2018)

  image
  "Secrets of the Morgue" explores high-profile murder cases from the perspective of the medical examiner, as they work alongside homicide detectives to bring...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.