Cdo episod tregon vrasje dhe krime te kryera nga familje te respektuara dhe njerez te nderuar qe s' mendohej kurre se do te arrinin deri ne kete pike.

Transmetimet në kanale:

Investigation Discovery  

Episodi vijues:

Nesër
14:00
Swamp Murders 4, Ep. 3
Nesër
15:00
Swamp Murders 4, Ep. 4
e mërkurë
18:00
Swamp Murders 4, Ep. 2
e mërkurë
19:00
Swamp Murders 4, Ep. 5
e enjte
03:00
Swamp Murders 4, Ep. 2
6.10.22
10:00
Swamp Murders 4, Ep. 2
6.10.22
11:00
Swamp Murders 4, Ep. 5
9.10.22
14:00
Swamp Murders 4, Ep. 2
9.10.22
15:00
Swamp Murders 4, Ep. 5
12.10.22
18:00
Swamp Murders 4, Ep. 1
12.10.22
19:00
Swamp Murders 4, Ep. 6
13.10.22
03:00
Swamp Murders 4, Ep. 1
13.10.22
10:00
Swamp Murders 4, Ep. 1
13.10.22
11:00
Swamp Murders 4, Ep. 6
16.10.22
14:00
Swamp Murders 4, Ep. 1
16.10.22
15:00
Swamp Murders 4, Ep. 6
19.10.22
19:00
Swamp Murders 4, Ep. 8
20.10.22
11:00
Swamp Murders 4, Ep. 8
23.10.22
15:00
Swamp Murders 4, Ep. 8
26.10.22
18:00
Swamp Murders 4, Ep. 9
26.10.22
19:00
Swamp Murders 4, Ep. 10
27.10.22
03:00
Swamp Murders 4, Ep. 9
27.10.22
10:00
Swamp Murders 4, Ep. 9
27.10.22
11:00
Swamp Murders 4, Ep. 10
30.10.22
14:00
Swamp Murders 4, Ep. 9
30.10.22
15:00
Swamp Murders 4, Ep. 10
REKOMANDIMET
 • Cold Case Files (2017)

  image
  Tense new series exploring cold cases from victims death to criminal conviction. Expertly narrated by a foreboding Danny Glover.
 • World's Most Evil Killers (2017)

  image
  An in-depth look at the lives and crimes of some of the World's most evil killers including Jeffrey Dahmer, Richard Ramirez, Cary Stayner, Leonard Lake, Dorothea...
 • Na mestu zločina sa Mašanom Lekićem (2016)

  image
  Autor poznatog serijala "Dosije" Mašan Lekić, donosi nam još jedan novitet iz dokumentarnog prikaza najvećih zločina i kriminalnih aktivnosti sa ovih prostora. Za...
 • On the Case with Paula Zahn (2009)

  image
  Emmy Award-winning Journalist Paula Zahn steps out of the studio and into the field to unravel criminal investigations, tracking the drama of each story featuring...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.