Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.75/10
(44 Voto)

PËRMBLEDHJE

Manny, Sid dhe Diego Zbuluan se Epokës së Akullnajave po i vjen fundi, ata bashkohen të gjithë për një udhëtim në një tokë më të lartë, Në udhëtim ato zbulojnë se Manny, nuk është Mamuthi i fundit i rracës së tij.

Fotot

Epoka e akullnajave 2Foto: RTL / Twentieth Century Fox Film CorporationFoto: RTL / Twentieth Century Fox Film CorporationFoto: RTL / Twentieth Century Fox Film CorporationFoto: RTL / Twentieth Century Fox Film CorporationFoto: RTL / Twentieth Century Fox Film CorporationFoto: RTL / © 2006 Twentieth Century Fox FilmFoto: RTL / © 2006 Twentieth Century Fox FilmFoto: RTL / © 2006 Twentieth Century Fox FilmFoto: RTL / © 2006 Twentieth Century Fox FilmFoto: RTL / © 2006 Twentieth Century Fox FilmFoto: RTL / © 2006 Twentieth Century Fox FilmFoto: RTL / © 2006 Twentieth Century Fox FilmFoto: RTL / © 2006 Twentieth Century Fox FilmFoto: RTL / © 2006 Twentieth Century Fox FilmEpoka e akullnajave 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mumins në Tokën e Dëborës (2017)

  image
  Në luginën e largët të Muminit, të gjithë banorët po bëhen gati për gjumin e dimrit. Përvec Muminit të vogël, ai ka vendosur qe këtë vit të zbulojë kënaqësitë e...
 • Rebelja (2012)

  image
  Në Skocinë e lashtë, Merida, një princeshë e guximshme, por e nxituar, do të hapë një mal me telashe për të gjithë... Tani për të shpëtuar mbretërinë, ajo do të...
 • Edhe minjtë shkojnë në parajsë (2021)

  image
  Këtu në tokë, Miushi Uizi dhe dhelpra Barkardhi e urrejnë njëri-tjetrin. Por, kur të shkojnë në parajsë, ata do të kalojnë shumë aventura e surpriza bashkë duke u...
 • Asteriksi: Sekreti i porcionit magjik (2018)

  image
  Pas rënies nga pema gjatë mbledhjes së bimës së veshtullit, Druid Panoramix vendos se ka ardhur koha për të siguruar të ardhmen e fshatit. I shoqëruar nga Asterix...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.