PëRMBLEDHJE

Në një pyll të mrekullueshëm, jeton një komunitet i vogël kafshësh, që u druhet shumë njerëzve. Por një mëngjes, ata shohin se pranë pyllit është ngritur një rezidencë gjigande plot me njerëz. Ç'do të ndodhë me miqtë tanë të vegjël?

Fotot

Foto: RTL / UIP/DreamWorks AnimationFoto: RTL / UIP/DreamWorks AnimationFoto: RTL / UIP/DreamWorks AnimationFoto: RTL / UIP/DreamWorks AnimationPertej Gardhit 2006Pertej Gardhit 2006Foto: RTL / UIP/DreamWorks AnimationFoto: RTL / UIP/DreamWorks AnimationPertej Gardhit 2006Pertej Gardhit 2006Pertej Gardhit 2006Pertej Gardhit 2006Pertej Gardhit 2006Pertej Gardhit 2006Pertej Gardhit 2006Pertej Gardhit 2006

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rrëfenja e Desperosë (2008)

  image
  Despero s'është një mi si gjithë të tjerët...Ai është i sjellshëm, i edukuar dhe shumë trim. Një ditë, kur Princeshën Pi e rrëmbejnë, jeta e saj vihet në...
 • Smërfët 2 (2013)

  image
  Këtë herë, Gargameli shpirtkeq, rrëmben Pufetën dhe e çon atë në Paris... Pjesa tjetër e pufëve bashkë me ndihmën miqëve të tyre njerëz, nisen për ta shpëtuar...
 • Maçoku me çizme (2011)

  image
  Një maçok i jashtëligjshëm, së bashku me shokun e tij të fëmijërisë dhe një kotele joshëse hajdute, niset në kërkim të vezëve të Patës së Artë, për të rivendosur...
 • Magjia e dragoit (2016)

  image
  Në një vend magjik, ku dikur mbizotëronin dragonj të këqinj, jeton një djalë i vogël - i cili do të bëhet me cdo kusht 'hero'. Dhe për të realizuar ëndrrën e tij,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.