Esra gjithmonë betohej se nuk do të martohej kurrë me një burrë si babai i saj, dështimet e biznesit të të cilit falimentuan familjen e saj duke e perballur me sfida te veshtira gjatë gjithë rinisë së saj. Ne kete kohe ajo takon Ozanin, një inxhinier i ri i zgjuar i cili po hynte në shërbimin civil. Të dy u martuan dhe benin një jetë të rehatshme e të qëndrueshme – deri në ditën kur Ozan la punën në administrate për të krijuar kompaninë e tij! Nga ky moment gjerat u permbysen, dhe Esra sakrifikohet serish duke bere tre punë vetëm për të mbajtur familjen në këmbë, ndërsa Ozan kalon nga një deshtim në tjetrin. Në fund të dy do te shkojne drejt divorcit. Vite më vonë, fytyra e Ozanit shfaqet thuajse ne çdo gazetë, revistë dhe edicion lajmesh. Aplikacioni i ndertuar prej tij per mediat sociale duket se e ka bërë Ozanin jashtëzakonisht të pasur, një personazh të famshëm teknologjik dhe një nga beqarët më të kualifikuar të Turqisë. Esra është ende ne perpjekje për të mbajtur kokën lart teksa nje dite përballet me Ozan. Në pritje të një ndjese, Esra zemërohet kur shikon nje Ozan te ftohtë e arrogant. Ajo hyn në kompaninë e tij, fillon të punojë si praktikante dhe sajon një plan për t’u hakmarrë: qellimi i saj eshte ta bëjë Ozanin të dashurohet sërish me të, dhe kur t’ia arrije kesaj… ajo do ta braktisë! Megjithatë, asgjë nuk shkon sipas planit, dhe pa kaluar shumë kohë dy ish-të përfundojnë në një katërkëndësh dashurie të lëkundur me pasoja gazmore. Dashuria e vërtetë merr një shans të dytë pasi dy protagonistet tanë kuptojnë se kishin gabuar gjatë gjithë kohës me njëri-tjetrin.

Transmetimet në kanale:

Vizion Plus  

Ishte në kanal:

FOX TR  

Episodi vijues:

Sot
17:00
DASHURIA S'NJEH ARSYE
Nesër
10:10
DASHURIA S'NJEH ARSYE rts
Nesër
17:00
DASHURIA S'NJEH ARSYE
e shtunë
10:10
DASHURIA S'NJEH ARSYE rts
e hënë
10:10
DASHURIA S'NJEH ARSYE rts
e hënë
17:00
DASHURIA S'NJEH ARSYE
28.3.23
10:10
DASHURIA S'NJEH ARSYE rts
28.3.23
17:00
DASHURIA S'NJEH ARSYE
29.3.23
10:10
DASHURIA S'NJEH ARSYE rts
29.3.23
17:00
DASHURIA S'NJEH ARSYE
REKOMANDIMET
 • Si e takova nenen tende (2005)

  image
  Një romancë komike me Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Alyson Hannigan. Tedi beson se te Robin ka gjetur gruan e ëndrrave , edhe pse fati ka rezervuar...
 • Friends (1994)

  image
  Jeta e 6 te rinjve te Nju Jorkut, me te perbashketat dhe kontrastet mes tyre.
 • Two and a Half Men (2003)

  image
  Çarli Harper është një beqar në parajse me një shtëpi në plazhin e Malibusë, një punë super të paguar dhe një jetë mjaft aktive. Ndërsa vellai i tij, Alani, ne...
 • Doc Martin (2004)

  image
  Dr. Martin Ellingham (Martin Clunes), a London-based surgeon, relocates to the picturesque seaside village of Port Wenn, where he establishes himself as the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.