AKTORËT

REGJIA

SKENARISTI

REKOMANDIMET
 • Dinastitë (2018)

  image
  Familja është një ndër forcat më të mëdha të natyrës. Jeta në familje është plot me çudira, bukuri dhe dramë. Në këtë cikël, do të bashkohemi me familjet e pesë...
 • Big Weekends with Gregg Wallace (2021)

  image
  The television presenter takes short stay holidays in some of Europe's best cities. Gregg not only visits some of the most popular tourist attractions in each but...
 • Thesaret Më Të Mëdha të Botës Antike (2019)

  image
  Professor Bettany Hughes takes an incredible journey from the Nile Delta to the shores of Lake Nasser uncovering the pivotal moments and breathtaking achievements...
 • On the Banks of the River Nile (2016)

  image
  Ne postoji rijeka toliko okružena legendama, niti rijeka koja tako dominira krajolikom kroz koji protječe. Tko se udalji od njezinih obala, dospije u beskraj...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.