poster

Garage Sale Mysteries: Murder In D Minor

Garage Sale Mysteries: Murder In D Minor (2018)


Vlerësimi: 7.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.6/10
(7 Voto)

Fotot

Garage Sale Mysteries: Murder In D Minor

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rashomon (1950)

  image
  A priest, a woodcutter and another man are taking refuge from a rainstorm in the shell of a former gatehouse called Rashômon. The priest and the woodcutter are...
 • Framed for Murder: A Fixer Upper Mystery (2017)

  image
  Shannon Hammer is the owner of a construction company and an expert in Victorian home restoration and renovation. Through her renovations, she finds clues to...
 • Vajzat e humbura (2020)

  image
  Frymëzuar nga një histori të vërtetë. Kur vajza e Mari Gilbert zhduket, neglizhenca e policisë e detyron atë që të nisë vetë një hetim në komunitetin hermetik të...
 • Rrethi i Kolombit (2012)

  image
  Selma Blair, Amy Smart. Trashëgimtarja e nje pasurie marramendëse e cila nuk del nga shtëpia prej vitesh, duhet të përballet me frikërat, kur fqinja e saj vdes...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.