Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(56 Voto)

Fotot

NgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimiNgushëllimi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Klienti (1994)

  image
  S.Sarandon, T.L.Jones. Një adoleshent bëhet dëshmitar i vetvrasjes së avokatit të një mafiozi, i cili para se të vdese i rrefen nje sekret, që ai do ta ruaje fort...
 • Zjarri vrasës (1991)

  image
  Kurt Rusell. Dy vëllezër, nga një familje zjarrfikësish, gjithmonë në konflikt me njëri-tjetrin, do të lënë mënjanë mosmarreveshjet për të zgjidhur misterin e një...
 • Rashomon (1950)

  image
  A priest, a woodcutter and another man are taking refuge from a rainstorm in the shell of a former gatehouse called Rashômon. The priest and the woodcutter are...
 • Vrasësi i alfabetit (2008)

  image
  Bazuar në vrasjet e dyfishta të ndodhura në Nju Jork në vitin 1970. Megan është detektivja e cila ndjek çështjen. Ajo pëson një depresion dhe kalon në skizofreni,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.