poster

Orë dëshpërimi

Butterfly on a Wheel (2007)

Krim, Dramë, Thriller, Mister | Mbretëria e Bashkuar, Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Mike Barker
Pink Thriller | 29.6.24 | 02:00

Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(95 Voto)

PëRMBLEDHJE

Gerard Butler, Maria Bello, Pierce Brosnan. Neil dhe Ebi Uorner kanë një jetë perfekte dhe një martesë perfekte. Bashkë me vajzën e tyre të vogël, Sofine, ata po jetojnë ëndrrën amerikane...deri ditën kur Sofinë befas e rrëmbejnë.

Fotot

Orë dëshpërimiOrë dëshpërimiOrë dëshpërimiOrë dëshpërimi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Është ditë e bukur (2017)

  image
  Joaquin Phoenix. Xho është viktimë e abuzimeve në fëmijëri, veteran që vuan nga stresi posttraumtaik dhe vrasës me pagesë. Ai punësohet për të shpëtuar 1 vajzë...
 • Rojtaret e farit (2018)

  image
  Gerard Butler. Bazuar në ngjarje të vërtetë. Tre rojtarë faresh mbërrijnë në një ishull të pabanuar për turnin e tyre 6-javorë. Atje do të gjejnë diçka që nuk i...
 • Betimi (2001)

  image
  Natës kur doli në pension nga puna e sherifit të Nevadës, Xheri Bleku i betohet nënës së vajzës së vrarë që do të gjejë vrasës. Xheri dyshon që policia ka zënë...
 • Ten Little Niggers (1945)

  image
  Seven guests, a newly hired personal secretary and two staff are gathered for a weekend on an isolated island by the hosts, the Owens, who are delayed. At dinner,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.