Fotot

Ndihmë shkatërrova familjen time

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Në kërkim të kafshëve fantastike (2016)

  image
  Me Eddie Redmayne, Dan Fogler. Nga J.K. Rowling, vjen aventura e shkrimtarit Njut Skamandër, në botën sekrete të magjisë, 7 vite përpara se Herri Poter të lexonte...
 • Rikthim Në Ishullin e Nimit (2013)

  image
  Nimi e adhuron jetën që bën në ishull... Por një zbulim i papritur, do ta prish qetësinë e saj... Tani ajo, bashkë me ndihmën e disa miqëve, duhet të shpëtojë nga...
 • Kafshët fantastike: Krimet e Grindelwald (2018)

  image
  Filmi i dytë "Fantastic Beasts" i vendosur në Botën Magjike të J. K. Rowling, tregon aventurat e zoologut magjistar Newt Scamander.
 • Medalioni i humbur (2013)

  image
  Një njeri që shkon në një jetimore për të lënë disa dhurata, iu tregon fëmijëve një histori mbi dy miq adoleshentë që zbulojnë një medalion të humbur që i kthen...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.