poster

Perry Mason Returns

Perry Mason Returns (1985)

Krim, Dramë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Ron Satlof

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.3/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Legjendat e vjeshtës (1994)

  Sot
  image
  Koloneli Uilliam Ludlou dhe tre djemtë e tij jetojnë në malet Roki të Montanës. Kur Samueli sjell të dashurën e tij në shtëpinë e fshatit, atëherë tre vëllezërit...
 • Diamant i Pastër (2019)

  Sot
  image
  Me borxhet gjithmonë e në rritje dhe koleksionistët e zemëruar që e ndjekin këmba-këmbës, një argjendar në Nju Jork, i cili flet shumë shpejt, rrezikon gjithçka...
 • Vajza në tren (2016)

  Sot
  image
  Pas divorcit, Reicëll Uatsoni e alkolizuar përshkon çdo ditë me tren rrugën për në Nju Jork dhe ndërkohë sheh nga dritarja jetët e njerëzve që banojnë pranë...
 • Gjithçka Rreth Nënës Sime (1999)

  Sot
  image
  Manuela sheh vdekjen e të birit 17-vjeçar Estebanit, një djalosh që dëshironte të bëhej shkrimtar dhe të zbulonte identitetin e nënës së tij të dytë, një gruaje...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.