poster

Borëbardha dhe Gjahtari

Snow White and the Huntsman (2012)

Dramë, Aksion, Fantazi, Romancë, Thriller, Luftë, Aventurë, Mister, Fantashkencë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Japoni
Pink Action | e hënë | 21:00

Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.6/10
(99 Voto)

PëRMBLEDHJE

Charlize Theron, Kristen Stewart. Nje version vizionar, aksion-aventurë të historisë legjendare të Borëbardhës... Mbretëresha e ligë, do të jetojë përgjithmonë e bukur, nëse arrin të eliminojë Borëbardhën...

Fotot

Borëbardha dhe GjahtariBorëbardha dhe GjahtariBorëbardha dhe GjahtariBorëbardha dhe GjahtariBorëbardha dhe GjahtariBorëbardha dhe GjahtariBorëbardha dhe GjahtariBorëbardha dhe GjahtariBorëbardha dhe GjahtariBorëbardha dhe GjahtariBorëbardha dhe GjahtariBorëbardha dhe GjahtariBorëbardha dhe GjahtariBorëbardha dhe GjahtariBorëbardha dhe Gjahtari

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zemërdragoi 4: Beteja për Zemrën e Zjarrit (2017)

  image
  Pasi 'Zemra e Dragoit', burimi i fuqisë për një dragua të quajtur Drago vidhet nga vikinget, ai duhet të bindë një vëlla e motër që të lënë mënjanë rivalitetin...
 • Sword of Xanten (2004)

  image
  The young blacksmith Siegfried, who, not knowing that he is heir to a conquered kingdom, becomes popular with the Burgunds by slaying their bane, the dragon...
 • Zoti i unazave Kthimi i mbretit 3 (2003)

  image
  Fitues i 11 çmimeve Oskar dhe 114 çmimeve të tjera kinematografike! Në kapitullin e fundit të trilogjisë, Frodo dhe Sem kërkojnë ta çojnë misionin deri në fund,...
 • Engjëjt e Çarlit (2019)

  image
  Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska. Vajzave të reja të 'Engjëvje të Çarlit' u mbetet të mbështeten vetëm tek njëra tjetra në një mision, që bëhet aq i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.