poster

Clown

Clown (2020)

Animacion, Familjar, Fantazi, Aventurë | Mbretëria e Bashkuar
Regjia: Luigi Berio

Vlerësimi: 6.2/10

PËRMBLEDHJE

Follows a little toy clown, thrown away with a load of old discarded toys, as he goes on a journey to find a new loving home for himself and his friends.

KOHËZGJATJA: 21 min

Fotot

Clown

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Eruigu dhe shtriga (2020)

  image
  Irving, vajza më e vecantë e jetimores, adoptohet nga Bela Jaga, një shtrigë e frikshme dhe e rreptë e cila jeton në një shtëpi misterioze, me mace që flasin,...
 • Përbindëshi im i ëmbël (2021)

  image
  Princeshë Barbara arratiset nga palati mbretëror sepse nuk do të martohet me postierin i cili do vetëm pushtet....Por Bugi, një përbindësh shumë i ëmbël, e...
 • Meri dhe lulja e shtrigës (2017)

  image
  Nëse vetëm për një natë, një forcë e mbinatyrshme bëhet e jota, cfarë do të bëje me të? Kjo është historia e Merit e cila do të gjejë një lule magjike që lulëzon...
 • Dragoni i lumtur (2009)

  image
  Një dragua i ri kinez dënohet nga perëndite të zbresë poshtë në tokë për të jetuar si njeri i zakonshëm. Derisa forcat e këqija të zbulojnë identitetin e tij të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.