Фаталната и невозможна љубов обединува, скоро уништува и на крајот спасува две лица од сосема различни светови. Лола е млада жена која очајно го бара својот изгубен син и бега од тешкото минато во кое посесивно се обидува да го задржи вознемирениот Игор - таткото на нејзиното дете. По 10 години, тој конечно наоѓа сигурна трага за неговиот син, но за да го врати назад, мора да се откаже од сè, па дури и од своето име. Опасниот план дополнително ќе го комплицира судбоносната убов кон Саша, навидум совршен човек.

Беше на каналите:

Sitel  Prva  

ПРЕПОРАКИ
 • Немогуќа љубав (2019)

  сабота
  image
  Миран Асланбеј је једини наследник ове породице и 27 година је растао са мислима о освети. Он не зна да воли нити да буде среќан, једино што жели је да освети...
 • Судбината на Фатмаѓул (2010)

  сабота
  image
  Серија је настала адаптацијом романа Ведата Туркалија те проговара о животу невине дјевојке, њезиној великој трагедији и околини која ју не разумије. Екранизација...
 • Проект: Сина книга (2019)

  сабота
  image
  Д-р Џеј Ален Хајнек, брилијантен астрофизичар, е регрутиран во многу тајна програма заедно со капетанот Мајкл Квин. Полека сфаќа дека е во центарот на опасна игра...
 • Логан Хигх (2018)

  сабота
  image
  The escapades of a group of rebellious teens and their adventures in their high school.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.