More than seven years after the world has become a frozen wasteland, the remnants of humanity inhabit a gigantic, perpetually-moving train that circles the globe as class warfare, social injustice and the politics of survival play out.

Беше на каналите:

Stinet  

Препораки
  • Стотина (2014)

    image
    Нуклеарни армагедон похарао је Земљу и избрисао готово све трагове живота. Једини преживјели, сада су становници 12 меѓународних свемирских постаја Земљине...
  • Тандермени (2013)

    image
    Следете ги двајцата суперхерои близнаци, Фиби и Макс Тандермен, со спротивни личности, кои мора да се снајдат во училиште, со пријателите и со семејството на...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.