poster

Кралска стројничка

Royal Matchmaker (2018)

Режисер: Mike Rohl
FOX Movies | сабота | 06:45

рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

Краљ унајмљује проводаџију из Неw Yорка (Јоy Ленз) како би сину (Wилл Кемп) нашао прикладну супругу на време за националну прославу. Како откуцава крајњи рок, сват му проналази савршену супругу - само да би схватио да се заљубила у њега.

Слики

Кралска стројничкаFoto: RTL / © Sony Pictures Television Inc. All Rights Reserved.Foto: RTL / © Sony Pictures Television Inc. All Rights Reserved.Foto: RTL / © Sony Pictures Television Inc. All Rights Reserved.Foto: RTL / © Sony Pictures Television Inc. All Rights Reserved.Foto: RTL / © Sony Pictures Television Inc. All Rights Reserved.Foto: RTL / © Sony Pictures Television Inc. All Rights Reserved.Foto: RTL / © Sony Pictures Television Inc. All Rights Reserved.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Херои (2010)

  image
  Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница...
 • Вујко Нино (2003)

  image
  Оддалечена и прилично нефункционална фамилија повторно се зближува, кога од Италија во Чикаго изненадено во посета им доаѓа одамна изгубениот чичко Нино.
 • Зимски замок (2019)

  image
  Џени је пресреќна кад њена сестра Мег одлучи да одржи своје зимско венчање у леденом хотелу. Мег жели да набаци Џени кума Крејга, удовца и самохраног оца.
 • Бејб (1995)

  image
  Бејб, прасе пораснато од овчарски кучиња, научило како да чува овци со мала помош на фармерот Хогет.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.