рејтинг: 5.2/10
Оценка на корисникот: 9/10
(3 гласови)

Содржина

Породица Џон Декер је убијена. Кривци за то су кријумчари дрогом, који су и самом адвокату Џону нанели повреде и он је пао у кому. Када се пробуди из коме Џон схвати да је изгубио памќење, те да се само сеќа делова тог кобног дана. Како би осветио смрт своје породице, овај адвокат пун беса и горчине одлучује тренирати карате у ишчекивању дана када ќе се осветити

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Индијана Џонс и ограбувачите на изгубениот ковчег (1981)

  image
  Во 1936 г. археологот и авантуристот Индијана Џонс е најмен од американската влада да го најде заветниот ковчег пред нацистите да ги присвојат неговите...
 • Индијана Џонс: Храмот на проклетството (1984)

  image
  Во 1935 г. Индијана Џонс добива задача од индиски селани да го врати каменот што им го украл таен култ под катакомбите на античка палата.
 • Брзи и бесни 6 (2013)

  image
  Агентот Хобс бара од Дом да го собере својот елитен тим во Лондон за да фатат еден криминалец кој командува со организација од возачи-платеници во 12 земји....
 • Баран (2008)

  image
  Фрустриран канцелариски службеник дознава дека е син на професионален убиец и дека ги наследил неверојатните убиствени способности на својот татко.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.