СОДРЖИНА

Силвестер Сталоун, Џејсон Стетам, Џет Ли, Долф Лундгрен, Ерик Робертс се Заменливи, група платеници, кои ќе ги најми мистериозниот господин Черч за да го убијат безмилосниот диктатор во една банана држава. Кога ќе пристигнат на островот, тие ќе се сретнат со водачот на бунтовниците и ќе дознаат зошто, всушност, се води конфликтот. Прашањето е…дали тие ќе им помогнат?

Слики

ЗаменливиЗаменливиЗаменливиЗаменливиЗаменливиЗаменливиЗаменливиЗаменливиЗаменливиЗаменливиЗаменливи

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Не е време за умирање (2021)

  image
  Бонд повеќе не е во активна служба и го ужива слободниот и мирен живот на Јамајка. Неговиот мир е краткотраен кога неговиот стар пријател Феликс Лајтер од ЦИА се...
 • Рамбо 4 (2008)

  image
  Џон Рамбо (С. Сталоне) живее повлечено во северен Тајланд. На границата на земјата кон Мјанмар веќе 60 години беснее најдолгата светска граѓанска војна. Рамбо...
 • Бијег из џунгле (2021)

  image
  Дјецу која покушавају пронаќи несталог оца нападају опасне животиње - но поступно увиѓају да је на дјелу нешто пуно злокобније.
 • Експлозивен коктел (2021)

  image
  Сем (Карен Гилан) имала само 12 години кога мајка ѝ Скарлет (Лена Хеди), елитен убиец, била принудена да ја напушти. Сем е одгледана од Фирмата, немилосрден...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.