poster

Трострука претња

Triple Threat (2019)

трилер, акција | Тајланд, Кина, САД
Режисер: Jesse V. Johnson

Оценка на корисникот: 6.7/10
(116 гласови)

Слики

Трострука претњаТрострука претњаТрострука претњаТрострука претњаТрострука претњаТрострука претњаТрострука претњаТрострука претњаТрострука претња

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сиви човек (2022)

  image
  When the CIA's most skilled operative-whose true identity is known to none-accidentally uncovers dark agency secrets, a psychopathic former colleague puts a...
 • Избришаниот (2012)

  image
  Поранешен агент на ЦИА и неговата отуѓена 15-годишна ќерка се присилени да бегаат кога неговите работодавачи и двајцата ги означуваат за елиминација како дел од...
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
 • Пандури и разбојници (2017)

  image
  Полицијски преговарач за таоце игра опасну игру мачке и миша са још опаснијим пљачкашем банке. Осим што жели да буде на слободи, пљачкаш не бира речи и средства...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.