рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 10/10
(10 гласови)

Содржина

Кќер милијардера жели убити велики криминални синдикат којег она намјерава зауставити. Скупина плаќеника ќе се супротставити тиму опасних плаќених убојица како би спасили њезин живот...

Слики

Трострука претњаТрострука претњаТрострука претњаТрострука претњаТрострука претњаТрострука претњаТрострука претњаТрострука претњаТрострука претњаТрострука претњаТрострука претња

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Блиска мета (2015)

  image
  Откако ќе ја спаси својата киднапирана внука, поранешниот војник Колтон Макреди започнува немилосрдна борба за да ги спаси своите најблиски. Колтон е турнат во...
 • Траума Центар (2019)

  image
  Сама и заробљена у изолованом болничком одељењу, млада повреѓена жена мора да бежи од двојице убица који је прогоне због јединог доказа који их може повезати са...
 • Rambo:Last Blood (2019)

  image
  Виетнамскиот ветеран Џон Рамбо(Силвестер Сталоне) преживеал многу потресни работи во својот живот. Сега, живее мирно, едноставно и во изолација. Во најновиот...
 • Човекот на претседателот (2000)

  image
  Тајниот агент на американскиот претседател заколнат на најголема тајност мора да најде некој бестрашен да го замени во извршувањето на екстремно опасни воени мисии.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.