СОДРЖИНА

Платениците се враќаат и овојпат работите се лични. Барни Рос (Силвестер Сталоне), Дедо Мраз
(Џејсон Стејтам), Јин Јанг (Џет Ли), Ганер Јенсен (Долф Лундгрен), Тол Роуд (Ренди Котур) и Хејл Цезар (Тери Круз), заедно со новите членови, Били Кид (Лијам Хемсворт) и Меги (Ју Нан), повторно се здружуваат кога г. Чурч (Брус Вилис) ќе ги анагажира да извршат навидум лесна задача. Но работите излегуваат од контрола кога еден од платениците ќе загине, па дружината ќе треба да го врати украдениот плутониум, но и да се одмазди за загинатиот другар.

Слики

Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2Платеници 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Транспортер: Наследство (2015)

  image
  Во круговите на криминалното подземје на француската ривиера познат како најдобриот возач чии услуги можат да се купат со пари, Френк Мартин гарантира испорака на...
 • Не е време за умирање (2021)

  image
  Бонд повеќе не е во активна служба и го ужива слободниот и мирен живот на Јамајка. Неговиот мир е краткотраен кога неговиот стар пријател Феликс Лајтер од ЦИА се...
 • Џејмс Бонд 007: Само за твоите очи (1981)

  image
  Кога британски брод потонува во меѓународни води, светските суперсили почнуваат трка по товарот на бродот: контролен систем за нуклеарна подморница. И 007 (Роџер...
 • Рамбо 4 (2008)

  image
  Џон Рамбо (С. Сталоне) живее повлечено во северен Тајланд. На границата на земјата кон Мјанмар веќе 60 години беснее најдолгата светска граѓанска војна. Рамбо...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.