СОДРЖИНА

Један обичан е-маил потпуно ќе променити живот Родерика Бланка. Добио је поруку са списком имена свих са којима је имао сексуални однос у прошлости и свих са којима ќе тек имати! Родерик постаје опчињен тим списком, али се заљубљује у жену која није на листи. Његова ситуација постаје још гора када сусреќе неодољиву „фемме фатале“ (Wинона Рyдер) која обожава да договара састанке и кажњава све мушкарце које сматра кривим за разне сексуалне злочине према женама…

Слики

Секс и смрт бр. 101Секс и смрт бр. 101Секс и смрт бр. 101Секс и смрт бр. 101Секс и смрт бр. 101Секс и смрт бр. 101Секс и смрт бр. 101Секс и смрт бр. 101Секс и смрт бр. 101

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Љубов, венчавки и други катастрофи (2020)

  денес
  image
  Повеќеслојна романтична комедија за луѓе кои работат на свадби за да создадат совршен ден за вљубениот пар – додека нивните врски се чудни, луди и далеку од...
 • Пиратско рокенрол радио (2009)

  денес
  image
  Вистинита приказна за одметната дружина радио диџеи кои ја освоија Британија во 1960-те со пуштање рок и поп музика од еден брод, спротивставувајќи ѝ се на...
 • Јуниор (1994)

  денес
  image
  Машки научник се согласува да биде заморче во истражување на плодност.
 • Глумици (2007)

  денес
  image
  Марцелина е акторка. Таа има четириесет години, осамена е и без деца. Започнува со подготовките до спектаклот "Еден месец во земјата" од Тургенев. Уметнички...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.