СОДРЖИНА

Лиза, како и нејзините соседи Род и Кетрин, постара двојка во пензија со која се спријателува, сака златни ретривери. Кога поранешното момче на Лиза, Дејвид, ја запросува својата девојка, Род и Кетрин, заедно со нивниот ретривер Џејк и кутрињата Марио, Луиџи и Паскал одлучуваат повторно да ги спојат Лиза и Дејвид затоа што на сите им е јасно дека се создадени еден за друг.

Слики

Златен Божиќ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Господин Батињол (2002)

  четврток
  image
  Година 1942, десјтвото е во окупираниот Париз. Едмонд Батињол, продавач незаинтересиран за политика, живее со својата жена и ќерка во малечок стан веднаш до...
 • Мојата маќеа е вонземјанка (1988)

  четврток
  image
  Вонземјанка е на тајна мисија на Земјата на која таа е прекрасна, привлечна и слободна жена. Нејзината мисија е да стапи во контакт со доста млад посветен научник.
 • The Captain (1972)

  четврток
  image
  Albania early 70'. A WW2 hero, retreated now at an old age at his little village struggles to adjust to the terms of the culture revolution, coming in the shape...
 • Колосална (2016)

  четврток
  image
  Глорија је незапослена девојка која је стално по журкама и која је присиљена да напусти свој живот у Њујорку и врати се у родни град кад је дечко избаци стана....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.