СОДРЖИНА

Џејк Тајлер не тражи невољу, али невоља увек пронаѓе њега. Након селидбе из Ајове у Орландо, Џејк креќе трновитим путем и буде увучен у борилачки клуб за тинејџере. Нови пријатељи му помажу да се уздигне из хаоса који га окружује.

Слики

Never Back DownNever Back DownNever Back DownNever Back DownNever Back DownNever Back Down

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Маската на Зоро (1998)

  денес
  image
  Овај филм је романтична авантура о љубави и части, трагедији и тријумфу народа Мексика против гвооздене песнице Шпаније. То је уједно и напета прича о одметнику,...
 • Добри људи (2014)

  денес
  image
  Напети трилер који одговара на питање шта се дешава када обични људи украду новац ономе коме не би требали! Кејт Хадсон и Џејмс Франко су среќан пар који живи...
 • Gospodarot na prstenite: Druzhinata na prstenot (2001)

  денес
  image
  Во првиот дел од епското ремек-дело на Џ.Р.Р. Толкин, „Господар на прстените“, срамежливиот млад хобит по име Фродо Багинс наследува едноставен златен прстен. Тој...
 • Лига на правдата (2017)

  денес
  image
  По смртта на Супермен, Бетмен и Супержена најмуваат личности со супермоќи за да го заштитат човештвото од вонземската закана – Степенвулф. Заедно со нивните нови...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.