СОДРЖИНА

Кога моќен сателитски систем паѓа во рацете на Агент 006 (Шон Бин), поранешен сојузник, а сега непријател, само Џејмс Бонд (Пирс Броснан) може да го спаси светот од неверојатно вселенско оружје кое со еден пулс може да ја уништи Земјата!
Шармантниот и софистициран Пирс Броснан е во своето деби како Агент 007 во овој возбудлив шпионски трилер прикажувајќи ја највпечатливата почетна секвенца досега! Кога Агентот 006 (Шон Бин) станува непријател и крои план за светска доминација со застрашувачко сателитско оружје, Бонд мора да трага по поранешниот сојузник низ Куба, Монте Карло, Швајцарија и дури и Русија, се додека ја избегнува секси, смртоносната и фатална жена (Фамке Јансен) која нема да сопре додека не го притисне храбриот шпион!

Слики

Златно окоЗлатно окоЗлатно окоЗлатно окоЗлатно окоЗлатно окоЗлатно окоЗлатно окоЗлатно окоЗлатно окоЗлатно окоЗлатно око

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Транспортер: Наследство (2015)

  image
  Во круговите на криминалното подземје на француската ривиера познат како најдобриот возач чии услуги можат да се купат со пари, Френк Мартин гарантира испорака на...
 • Не е време за умирање (2021)

  image
  Бонд повеќе не е во активна служба и го ужива слободниот и мирен живот на Јамајка. Неговиот мир е краткотраен кога неговиот стар пријател Феликс Лајтер од ЦИА се...
 • Рамбо 4 (2008)

  image
  Џон Рамбо (С. Сталоне) живее повлечено во северен Тајланд. На границата на земјата кон Мјанмар веќе 60 години беснее најдолгата светска граѓанска војна. Рамбо...
 • Џејмс Бонд 007: Само за твоите очи (1981)

  image
  Кога британски брод потонува во меѓународни води, светските суперсили почнуваат трка по товарот на бродот: контролен систем за нуклеарна подморница. И 007 (Роџер...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.