СОДРЖИНА

Кејлеб Барнс је инспектор одељења за убиства у Солт Лејк Ситију, и налази се под огомним притиском да пронадје серијског убицу који терорисе цео град. У медјувремену, његов приватни зивот се полако руси због несрецне смрти његовог сина. Да ли це инспектор успети да реси убиства пре него сто га стрес комплетно излуди...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Погрешното момче од соседството (2019)

  петок
  image
  Откако тинејџерката Кејти е осудена на домашен притвор, таа се вљубува во згодното момче Џон, нововселениот сосед. Иако нивната афера на почетокот изгледа...
 • Џек Хантер и рајската sвезда (2009)

  денес
  image
  Џек Хантер добива информација дека "Небесната sвезда" е можеби во Турција. Најдобрата трага му е Амен Антаки, продавач на стари предмети, чиј син, Фауд, бил...
 • Остин Пауерс: Шпионот кој ме легна (1999)

  денес
  image
  Британски тајни агент Остин Пауерс је на брачном путовању са Ванесом. Ванеса је андроид са задатком - убити Остина - али не успева и сама страда. Др Зло је поново...
 • Џокер (2015)

  денес
  image
  Ник Вајлд, телохранител и зависник од комар, тргнува во одмазничка мисија кога неговата пријателка ќе биде силувана. Она што Ник не знае е дека силувачот е син на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.