СОДРЖИНА

Убавата, дива и помалку изгубена, Кејти Кампенфелт прави пауза една година пред да се запише на факултет, за да се пронајде себеси. Таа ги прибележува своите авантури на еден анонимен блог, во кој ги открива своите најголеми тајни. Со тек на времето, мрачните моменти од нејзиното минато ,,испливуваат” на површина.

Слики

Прашај ме што сакаш

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Газија (1981)

  денес
  image
  Film rađen prema motivima priče Ive Andrića “Put Alije Đerzeleza“. Sredinom XVIII veka granice Otomanske imprerije bile su ozbiljno ugrozene. Onima koji su svojim...
 • Кас (2018)

  денес
  image
  Карме живее во планинско село во Галиција со болната мајка и со татко си Рамон, со кого скоро воопшто не зборува. Таа работи во пекарница и сака да побегне од...
 • Петријин венац (1980)

  денес
  image
  Radnja filma se odvija u malom rudarskom mestu Srbije i vremenski obuhvata predratni, ratni i posleratni period... To je priča o tragičnom životnom putu nepismene...
 • Биле (2018)

  денес
  image
  Необично и креативно мало девојче се обидува да го разбере конфузниот свет на возрасните во Европа пред Втората светска војна. Таа се обидува да ги покаже своите...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.