рејтинг: 7.0/10
Оценка на корисникот: 7.3/10
(9 гласови)

СОДРЖИНА

Тенесиски фармер се враќа во својата фарма и мора да се соочи со семејното предавство, повторната појава на еден стар непријател и загубата на својата фарма.

Слики

Тоа вечерно сонцеТоа вечерно сонцеТоа вечерно сонцеТоа вечерно сонцеТоа вечерно сонцеТоа вечерно сонцеТоа вечерно сонцеТоа вечерно сонцеТоа вечерно сонцеТоа вечерно сонцеТоа вечерно сонцеТоа вечерно сонцеТоа вечерно сонце

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Nëntori i dytë (1982)

  image
  A drama about the road of albanians for their country's independence.
 • Добра мајка (2021)

  image
  Нора, чистачка во своите педесетти години, се грижи за своето мало семејство во станбена населба во северниот дел на Марсеј. Таа е загрижена за нејзиниот внук...
 • Pranvera s'erdhi vetem (1988)

  image
 • Црно или бело (2014)

  image
  Вистинска приказна за дедото, кој ќе биде изненаден кога ќе треба да се грижи за својата сакана внука. Но мајката на нејзиниот татко ќе покрене парница за таа да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.