рејтинг: 4.9/10
Оценка на корисникот: 5.7/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

По долг и залуден напор да основаат семејство, Клер и Адријан конечно посвојуваат девојче. Доаѓањето на Изабела го посакуваа речиси сите членови на семејството, но да се постигне шестгодишно девојче со сопствено минато да се вклопи во новиот живот, можеби е малку покомплицирано отколку што очекуваа. Чудни работи се случуваат од моментот кога Изабела и нејзиниот „измислен пријател“, Стиви, доаѓаат да живеат со нив. Ситуацијата дополнително се комплицира кога Стиви станува агресивен. Само Клер и Изабел знаат дека Стиви е нешто повеќе од плод на фантазијата на Изабел. Клер без ничија подршка ќе направи се да дознае кој е Стиви и што сака. Ако успее, можеби конечно ќе го среди својот живот и ќе има семејство какво што одамна посаува.

Слики

СтивиСтивиСтивиСтивиСтивиСтивиСтивиСтивиСтивиСтиви

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Одблесоци (2008)

  image
  Кога агентот на Европол, Том Бриндил, ќе го викнат во Барселона, Шпанија, за да го најде серискиот убиец познат како „Пигмалион“ тој доаѓа до исклучително...
 • Сјаење (1980)

  image
  Ремек-дело на модерниот хорор.
 • Жесток пламен (2010)

  image
  Трилер кој зборува за млада жена и нејзиниот аутистичен брат, кои се заробени во куќа заедно со крволочен тигар среде ураган.
 • Меги (2015)

  image
  Кога една зомбиевска пандемија се шири во еден мал град во Америка и ја заразува 16-годишната Меги (Абигејл Бреслин), властите воспоставуваат протокол за...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.