poster

Pegasus vs. Chimera

Pegasus Vs. Chimera (2012)

Режисер: John Bradshaw

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 2.6/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Временски скок (2014)

  петок
  image
  Три пријатеља проналазе огроман фото-апарат у куќи несталог комшије. Кад су видели да се на фотографијама налазе у непознатом окружењу, схватили су да апарат...
 • Лов на вештерки (2021)

  сабота
  image
  Во современа Америка каде што магијата е вистинска и вештерките се прогонувани од американските власти, тинејџерката Клер и нејзиното семејство се дел од...
 • Настави да гледаш (2017)

  сабота
  image
  Једну породицу у сопственом дому заробљавају уљези који их присиљавају да играју на живот или смрт, у којој тајанствена правила постају јасна како се ноќ одвија...
 • Милоста на Ѓаволот (2008)

  денес
  image
  Бет и Мет Винтерс ќе купат нова куќа во Конектикат за неверојатно ниска цена. Но нивниот син ќе одбие да живее таму, тврдејќи дека во куќата живеат чудовишта. И...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.