poster

First Man Into Space

First Man Into Space (1959)

драма, хорор, научна фантастика | Обединетото Кралство
Режисер: Robert Day

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6/10
(213 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Демони (2021)

  image
  Млада девојка ослободува застрашувачки демони кога натприродни сили го откриваат несогласувањето меѓу мајката и ќерката кое трае со декади.
 • Метрополис (1927)

  image
  У далекој будуќности, супер модеран град Метрополис дом је две класе људи:оних јако богатих који проводе дане у доколици и робовима који у поsемљу града раде на...
 • Зависност (1995)

  image
  После уједа једне вампирице, студенткиња филозофије Кетлин постаје зависна од испијања крви.
 • Сталкер (1979)

  image
  Филмот следи тројца мажи – Научникот, Писателот и Демначот – додека патуваат низ мистериозната и забранета територија на руската дивина наречена Зона за да ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.