poster

Балканска освета

Kill 'em All (2012)

Режисер: Raimund Huber

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.4/10
Оценка на корисникот: 3.8/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Ухваќене меѓународне убице заточене су у бункеру опремљеном напредном технологијом, познатом као „Комора за убијање. Да би побегли из тог бетонског пакла, морају да се боре један против другог, против смртоносних нинџа-ратника и банде маскираних манијака. Ако преживе све то, мораќе да се суоче са Снејкхедом, убиственим и поремеќеним воѓом који не преза ни пред чим како би их све убио!

Слики

Балканска осветаБалканска осветаБалканска осветаБалканска осветаБалканска осветаБалканска освета

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Џон Вик 2 (2017)

  image
  Кијану Ривс се враќа во новото продолжение на „Џон Вик“ и повторно изгледа одлично во костум, но сега има ново куче, непогрешливо ја погодува целта и сѐ уште се...
 • Во кафез (2010)

  image
  Полицаецот Дени е обвинет за злосторство што не го направил и ќе заврши во затвор. Главниот збор во затворот го има криминалецот Антон Варгас, којшто организира...
 • Војна (2007)

  image
  Агент на ФБИ сака да му се одмазди на непознат убиец кој го убил неговиот партнер, а е познат како „Роуг".
 • Глупи крадци (2009)

  image
  Еден искусен ограбувач кој должи многу на руската мафија, најмува еден новајлија за да изведат уште еден грабеж, во оваа криминална драма од режисерката Мими...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.