poster

Комшија

The Neighbor (1993)

трилер, хорор | САД, Канада
Режисер: Rodney Gibbons

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 6/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Млади пар, Мери и Џон, чека бебу и у потрази је за куќом где ќе се преселити и проналазе стару вилу. Оно што обоје не знају је да је Мајрон, власник те виле и њихов нови комшија психопата и да га Мери подсеќа на његову мртву мајку. Мери примеќује Мајроново чудно понашање, али сматрјау да је то због њене трудноќе...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ноќни животни (2016)

  сабота
  image
  Номинираните за „Оскар“, Еми Адамс и Џек Гиленхал играат во овој возбудлив романтичен трилер од познатиот сценарист и режисер Том Форд („Самец“). Сузана (Еми...
 • Тајне Ватикана (2015)

  сабота
  image
  Анѓела Холмс (Оливија Тејлор Дадли) је обична девојка са једноставним интересовањима и животом без трзавица. Нажалост, све се то мења када почиње да повреѓује...
 • Unwritten Obsession (2017)

  денес
  image
  After the suicide of her fiancee, Skye, a struggling writer, mentors Lifetime Psycho Holly. Skye rips off Holly by stealing her work, unaware that Holly knows a...
 • Ниедно добро дело (2014)

  денес
  image
  Тери е посветена сопруга и мајка на две деца кои живеат идеален живот во предградијата на Атланта кога шармантниот но опасен избеган затвореник Колин се појавува...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.