Содржина

Убиствениот хорор на писателот и режисер Ти Вест ја раскажува приказната за екипа на филмови за возрасни од 1970-тите која оди на оддалечена фарма во Тексас за да снима филм. Постарата двојка од која ја изнајмуваат не е свесна за намерите на екипата во однос на нивниот имот. Но тие покажуваат необичен интерес за младата екипа (во главните улоги се Џена Ортега, Мија Гот, Кид Куди и Британи Сноу). Кога двојката ја открива вистинската намера на младите, ноќта од страст за профит се претвора во ужас додека тие се борат за животите против нивните разбеснети домаќини.

Слики

ИксИксИксИксИксИксИксИкс

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Гребен: Чудовиштето од длабочините (2022)

  image
  Во обид да закрепне откако била сведок на ужасното убиство на својата сестра, Ник тргнува на патување на далечен остров во Пацификот заедно со својата помлада...
 • Уклето (2019)

  image
  За време Ноќи вештица, група тинејџера задесиќе се у уклетој куќи за забаву, која обеќава да ќе пробудити све њихове најмрачније страхове. Та ноќ ќе постати...
 • Mjegulla (1980)

  image
  Необична магла зафаќа мал крајбрежен град точно 100 години по мистериозното потонување на брод во околните води.
 • Мени (2022)

  image
  Подготвени за вечера? Пар кој патува во ексклузивен ресторан на крајбрежен остров го доживува својот најголем шок кога ќе види што има на менито во оваа хорор...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.