СОДРЖИНА

Убиствениот хорор на писателот и режисер Ти Вест ја раскажува приказната за екипа на филмови за возрасни од 1970-тите која оди на оддалечена фарма во Тексас за да снима филм. Постарата двојка од која ја изнајмуваат не е свесна за намерите на екипата во однос на нивниот имот. Но тие покажуваат необичен интерес за младата екипа (во главните улоги се Џена Ортега, Мија Гот, Кид Куди и Британи Сноу). Кога двојката ја открива вистинската намера на младите, ноќта од страст за профит се претвора во ужас додека тие се борат за животите против нивните разбеснети домаќини.

Слики

Икс

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Одбројување (2019)

  image
  Кога една медицинска сестра симнува апликација која предвидува во кој момент некоја личност ќе умре, ѝ кажува дека има само уште 3 дена живот. Во исто време кога...
 • Сабрина (2018)

  image
  A toy manufacturer and his wife are terrorized by a demon after their orphaned niece tries to call her late mother's spirit.
 • Mjegulla (1980)

  image
  Необична магла зафаќа мал крајбрежен град точно 100 години по мистериозното потонување на брод во околните води.
 • Покана за пекол (2022)

  image
  На една млада жена ѝ се додоворувааат и таа се заљубува, но набрзо сфаќа дека има некоја злобна завера.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.