poster

Моји несуѓени пси

My Boyfriends' Dogs (2014)

Режисер: Terry Ingram

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 5.25/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Баилеy (Е. Цхристенсен) је наставница књижевности, има најбољу пријатељицу Амбер (Е. Холмес) и мајку Дину (Т. Ротхерy). Задовољна је својим животом, но од ње се, као и од сваке младе дјевојке, очекује да излази, забавља се и наѓе дечка. А онда је упознала шармантног Wадеа (Ј. Хутцх), који је по свему био савршен, само је имао једну ману - волио је заводити.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Запловимо у љубав (2019)

  недела
  image
  Учитељица дознаје да њезин бивши дечко ради за граѓевинског подузетника који гради одмаралиште на Плавом отоку.
 • Малата стројничка (2021)

  недела
  image
  Средношколската наставничка Кери Фокс (Лора Вандерворт), омилена помеѓу нејзините ученици, му доделува проект на класот во којшто секој ученик мора да создаде и...
 • Доаѓа изненадувањето! (2009)

  недела
  image
  Анџела и Кертис се млад брачен пар, посветен на кариерата. Тие сѐ уште не размислуваат за семејство. Кога ќе дознае Анџела дека е трудна, таа не ќе знае дали да...
 • A Nice Girl Like You (2020)

  недела
  image
  "A Nice Girl Like You" is a romantic-comedy film starring award-winning actresses Lucy Hale (Pretty Little Liars, Truth or Dare), Mindy Cohn (Consequences, The...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.