poster

Шоуто на кучето и понито

A Dog & Pony Show (2018)

Режисер: Demetrius Navarro
M1 Family | среда | 15:10

рејтинг: 4.4/10
Оценка на корисникот: 10/10

Слики

Шоуто на кучето и понито

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Best Player (2011)

  image
  A video game obsessive's chances of winning a tournament are threatened by a skilled rival. When he discovers his enemy is a teenage girl, he starts dating her...
 • Крзнена одмазда (2010)

  image
  Кога градежникот Ден Сендерс (Брендан Фрејзер) го сели семејството во рурален Орегон, за еден голем проект, еден ракун ги собира шумските пријатели за да пружат...
 • Мармадјук (2010)

  image
  Кога Мармадјук заедно семејството се сели во ново соседство во Оринџ Каунти, Калифорнија, ова огромно куче-тинејџер дознава дека вклопувањето во друштвото на...
 • ИЗВИДНИЧКИ КАМП (2009)

  image
  Шеснаесет годишниот Јорк Хејс, лидер на извидничката група „Огнени змејови“, се враќа во кампот Ракута на последниот годишен собир на извидниците. Јорк е одлучен...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.