СОДРЖИНА

Авантурите на една полициска единица, која се справува со криминалот на свој начин. Откако е наместен од лондонското подземје, водачот на единицата, Џек Реган, мора да се бори и против криминалците, и против Внатрешната контрола.
Филмот „Свини“, чие дејство се одвива на лондонските улици, претставува стилски и возбудлив акционен трилер, кој покажува дека понекогаш треба да се однесувате како криминалец за да фатите криминалец. „Свини“ е вооружена и опасна, старовремска, полициска единица. Неа ја предводат легендарниот детектив Џек Реган и неговиот верен партнер. Тие имаат сопствен начин на работа и секогаш остваруваат резултати. Кога се одвива еден грабеж на банка, а неговиот стар непријател повторно се појавува на лондонската криминална сцена, Реган ќе стори сѐ што треба за да ја заврши работата, па дури и ќе одбива да ги слуша наредбите од својот тврдокорен шеф.

Слики

СвиниСвиниСвиниСвиниСвиниСвиниСвиниСвиниСвиниСвиниСвини

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Хирокин (2012)

  понеделник
  image
  Хиркоин е самурај на постапокалиптичниот период, кој е натеран на тежок избор. Мора да избере дали ќе ги одмазди убиствата на сопругата и детето или ќе помогне во...
 • Осамениот ренџер (2013)

  понеделник
  image
  Индијанскиот воин Тонто (Џони Деп) и шерифот Џон Рид (Арми Хамер) се спротивни личности кои ги спојува судбината и потребата да се здружат за да се борат против...
 • Бладшот (2020)

  вторник
  image
  Реј, елитен војник кој бил убиен во битка, е вратен во живот со напредна технологија што му дава моќ на натчовечка сила и брзо лекување. Тој бега од создавачите и...
 • Watch the Sunset (2017)

  вторник
  image
  In a single afternoon a man comes to grips with the power of his past when his estranged family becomes tangled in its web.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.