Содржина

У тајновитом и злогласном поsемном борилачком клубу Цолосеум, власник црног појаса Травис Брицклеy убијен је у борби с власником клуба, мајстором борилачких вештина Бракусом. Трависовој смрти је присуствовао Wалтер, син Алеxа Градyја, најбољег пријатеља преминулог. Алеx се заједно са својим партнером Томмyјем Леејем заветује да ќе осветити пријатељеву смрт тако што ќе једном заувек поразити Бракуса и затворити његов клуб.

Слики

Најбољи од најбољих 2Најбољи од најбољих 2

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Сенката на шпионот (2019)

  image
  „Сенката на шпионот“ ја раскажува вистинската приказна за британскиот бизнисмен кој им има помогнато на МИ6 да се инфилтрира во руската нуклеарна програма за...
 • Џокер (2015)

  image
  Ник Вајлд, телохранител и зависник од комар, тргнува во одмазничка мисија кога неговата пријателка ќе биде силувана. Она што Ник не знае е дека силувачот е син на...
 • Никој (2021)

  image
  Понекогаш човекот што не го забележувате е најопасен од сите. Добитникот на Еми®, Боб Оденкирк, глуми во овој акционен трилер како Хач Менсел, мрачен, приградски...
 • Терет звери (2018)

  image
  Сеан Хаггертy има само сат времена да испоручи свој илегални пакет. Један сат да увери нарко картел, плаќеног убицу и ДЕА да је све уреду. Један сат да осигура да...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.