СОДРЖИНА

Фантастична комедија о духу дјевојке који тражи свог убојицу, номинирана за два Оскара.
Дјевојка се проналази мртвом након промјене спаваќих соба са пријатељицом, но њен дух тражи помоќ банкара Цосмо Топпера како би открила прави узрок њене мистериозне смрти.

Слики

Топеров повратак

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сите добиваат (2000)

  image
  Кога бразилската готвачка Изабела решава да се ослободи од својот лош брак и од ограничувачката кујна во ресторанот на својот сопруг, таа заминува во Сан...
 • Кејт и Леополд (2001)

  image
  Кејт Мекеј е жена од 21. век, а Леополд е шармантен ерген од 19. век. Кога двајцата странци ќе се сретнат во Њујорк, вековните разлики се судираат.
 • Што сакаат мажите (2019)

  image
  Али Дејвис е успешна спортска агентка која таинствено добива способност да ги слуша мислите на мажите! Со новите моќи, Али се обидува да ги надмудри своите...
 • Божиќ код Куперових (2015)

  image
  Када се четири генерације клана Куперових окупи на прослави Бадњег дана, низ неочекиваних посетилаца и непредвидљивих догаѓаја преокрене вече наопако и поведе их...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.